fbpx

Üzemvezető

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

Az üzemi termelés operatív irányítása

Munkaszervezés, műszakok és a műszakrend megtervezése.

Üzemi rend és fegyelem betartatása

Jól szervezett üzemmenet elérése és fenntartása.

A vevői igények teljesítése

Megfelelő magas minőségi és mennyiségi követelmények teljesítése és ellenőrzése.

Gyártási folyamatok

Gyártási folyamatok koordinálása, optimalizálása.

Műszaki problémák elhárítása

A felmerülő műszaki problémák megoldása, gépek folyamatos működésének biztosítása

Termelésvezető támogatása

A termelésvezető munkájának folyamatos támogatása, döntés-előkészítés, javaslattétel.

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Műszaki szakirányú, felsőfokú végzettséged

5 év gyártó-termelő vállalatnál üzemvezetőként szerzett gyakorlatod

Magas szintű szereldei technológiai ismereted

Kiváló kommunikációs készséged

Határozott és döntésképes személyiséged

Strukturált gondolkodásmódod

Lelkes hozzáállás, jó kapcsolatteremtő képességed

Magabiztos informatikai ismereteid

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

7:00-tól 15:30-ig tartó munkavégzést

Kulturált, tiszta, rendezett, európai színvonalú munkakörnyezetet

Nem találtál semmi Neked valót?

REGISZTRÁLJ ÉS SEGÍTÜNK!

Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot, nekik bátran felteheti minden kérdését a pozícióval kapcsolatban.