Tószeg
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Junior System Engineer – Tószeg

Junior System Engineer álláslehetőség Tószegen! Partnerünk a legnagyobb kerékpár gyártó cég Európában, a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Étkezési támogatás
  • Cafeteria
  • Rezsitámogatás
  • Emelt bejárási támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Célprémium
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Változatos csapat- és közösségépítő programok
  • Tesztkerékpár használata
  • Családtámogatási juttatások
  • Egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program
  • Folyamatos képzési lehetőség

Mi lesz a feladatod?

  • A vizsgálóberendezések specifikációja a gyártó felé, árajánlatkészítés, a beszerzések műszaki, gazdasági előkészítése
  • Aktív részvétel az e-kerékpárok elektromos rendszerének szerelési, alkatrész- és végtermék szintű tárolási, fejlesztési és hibakeresési problémáinak feladatmegoldásában
  • Az e-kerékpárok összeszerelésével kapcsolatban, az elektromos rendszerek aktiválási folyamatának felügyelete mind hardver, mind szoftver oldalról, oktatás, képzés, hibaelhárítás, rendszerkövetelmények meghatározása, biztosítása az informatikával együttműködve
  • A gyártáshoz szükséges dokumentációk, tesztprogramok kezelése
  • Aktív részvétel az Ipar 4.0 fejlesztési projektek munkájában
  • A gyár szakmai képviselete a rendszerszállítók felé, szoros együttműködés velük a feltárt hibák és hiányosságok javítása érdekében (szoftverfrissítés, alkatrészhibák szűrése és javítása stb.)
  • Alap- és továbbképzések kidolgozása az e-bike rendszerekkel kapcsolatban az érintett szervezetek számára
  • Gyártáskövető rendszer támogatása
  • Speciális ipari összeszerelő eszköz karbantartása (kapcsolatfelvétel a beszállítóval, a rendszer beállítása, az eszközök programozása)

Mit várunk el Tőled?

  • Ipari, gépészeti, mechatronikai vagy villamosipari egyetemi végzettség
  • Számítógépes mérnöki alkalmazások ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Alapos és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Termelés támogatási vagy IT rendszerekkel való munka
  • Tapasztalat ipari szerelőeszközökkel

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 18 országban – köztük Hollandiában, Németországban, Franciaországban, Törökországban, Kínában – közel 3400 főt foglalkoztat. A csoport vezető szerepet tölt be a kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők közép- és felsőkategóriás szegmenseiben Nyugat-Európában, az Egyesült Királyságban és az Amerikai Egyesült Államokban. A bevétel tekintetében piacvezető Európában.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás