Kecskemét
(Bács-Kiskun megye)

Öntőgépkezelő – Kecskemét

Kecskemétre keresünk öntőgépkezelőket! Jelentkezz 1 perc alatt, és állj munkába akár a jövő héten!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Tisztességes fizetés
  • Cafeteria
  • Öntödei pótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Nyáron klimatizált csarnokok
  • Fiatalos csapat
  • Szól a zene munka közben
  • Helyi bérlettámogatás

Mi lesz a feladatod?

  • Öntőgépek kezelése, tekercsek formákba öntése
  • Kész tekercsek bevonása meleg epoxy gyantával

Mit várunk el Tőled?

  • 2 műszak vállalása
  • 8 általános végzettség
  • Kitűnő szem és kéz-koordináció

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk tevékenységében ma már a vezető gyártók közé tartozik, köszönhető a munkavállalók lelkes hozzájárulásának is. Mára nemzetközi nagyvállalattá vált, a világ legtöbb országában teremt munkahelyet a dolgozni vágyok számára. Magyarországi telephelye 1996-ben nyílt meg a maga 4000 m2-es csarnokával.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás