Tószeg
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

IT Alkalmazásüzemeltető – Tószeg

IT Alkalmazásüzemeltető álláslehetőség Tószegen! Partnerünk a legnagyobb kerékpár gyártó cég Európában, a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Étkezési támogatás
  • Cafeteria
  • Rezsitámogatás
  • Emelt bejárási támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Célprémium
  • Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Változatos csapat- és közösségépítő programok
  • Tesztkerékpár használata
  • Családtámogatási juttatások
  • Egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program
  • Folyamatos képzési lehetőség

Mi lesz a feladatod?

  • A gyártás során használt egyedi alkalmazások üzemeltetése
  • Közreműködés a belső szakmai területekkel az új gyártásüzemeltetési szoftverek fejlesztési igényeinek meghatározásában
  • Javaslattétel a gyártási szoftverek fejlesztésére az optimalizálási folyamatok támogatása érdekében
  • Üzemeltetői tesztek elvégzése fejlesztések és verzióváltások alkalmával
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a fejlesztőkkel
  • Dokumentációk naprakészen tartása, kimutatások kidolgozása
  • Oktatási anyagok készítése, felhasználói oktatások biztosítása
  • Aktív részvétel az Ipar 4.0 projektekben

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szoftverüzemeltetésben szerzett tapasztalat (gyártói környezetben)
  • Nyitottság a fejlődésre, új területek, szoftverek megismerésére
  • Precizitás, pontosság, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Előny, de nem feltétel:
  • Programozási alapismeretek
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • PLC alapismeretek (Siemens)

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 18 országban – köztük Hollandiában, Németországban, Franciaországban, Törökországban, Kínában – közel 3400 főt foglalkoztat. A csoport vezető szerepet tölt be a kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők közép- és felsőkategóriás szegmenseiben Nyugat-Európában, az Egyesült Királyságban és az Amerikai Egyesült Államokban. A bevétel tekintetében piacvezető Európában.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás