Jászberény
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Reklamációkezelő – Jászberény

Reklamációkezelő munkatársat keresünk Jászberénybe meghatározó és egyre növekvő partnerünkhöz, azonnali kezdéssel.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiváló juttatási csomag
  • Egyéni teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Bejárási költségtérítés gépkocsi esetén: 30 Ft/km
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák

Mi lesz a feladatod?

  • A reklamációk analízisére létrejött csapatban moderátori szerepkör betöltése, akciók összefogása, dokumentálása, és határidejének folyamatos nyomon követése
  • A potenciális hibák proaktív javítása a CPL és P-FMEA figyelemebe vételével
  • A selejtarányok és PPM elemzése és javítása
  • Részvétel a változás menedzsment folyamatokban
  • Poka-Yoke funkciók bevezetése
  • A termékbevezetési és mintagyártási folyamatok támogatása
  • Vizsgálati tervek aktualizálása a problémamegoldási folyamat kimeneteinek függvényében
  • Folyamatmérnökséggel együttműködve részvétel a P-FMEA tevékenységekben, a kapcsolódó tevékenységek moderálása
  • A reklamációkhoz tartozó válogatási-, és utómunkálási tevékenységek definiálása és koordinálása

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA, 8D, 5WHY, Pareto, Ishikawa)
  • Jó probléma elemző és megoldó képesség
  • Műszaki rajz ismerete

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Autóipar területén szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Gépész-, és/vagy minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • További problémamegoldó módszerek ismerete (Six Sigma. Kepner-Tregoe)

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleik közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Ha szeretnél egy nagyszerű és innovatív csapatba tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget, akkor jelentkezz most!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás