Tószeg
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Személyi sofőr – Tószeg

Személyi sofőr álláslehetőség Tószegen a hazai kerékpárgyártás központjában! A 760.000 m2 területen fekvő 24.000 m2-es tószegi gyár létszáma elérheti akár a 700 főt is.
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Étkezési támogatás
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Rezsitámogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatosan fejlődő ipari környezet
  • Ökológiai tudatosság
  • Vállalati rendezvények

Mi lesz a feladatod?

  • A céges gépkocsiflottával kapcsolatos műszaki üzemeltetési feladatok ellátása
  • Kötelező és eseti javítások megszervezése, váratlan műszaki meghibásodások elhárítása
  • A céges jármű karbantartása és tisztán tartása
  • Személyszállítás, esetenként áruszállítás
  • A rendelkezésre álló gépjármű balesetmentes üzemeltetése
  • A rendelkezésre álló gépjármű okmányainak pontos naprakész vezetése
  • Rendezvényeken történő megjelenés támogatása

Mit várunk el Tőled?

  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 5 év sofőri tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Jó problémamegoldó készség

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 18 országban – köztük Hollandiában, Németországban, Franciaországban, Törökországban, Kínában – közel 3400 főt foglalkoztat. A csoport vezető szerepet tölt be a kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők közép- és felsőkategóriás szegmenseiben Nyugat-Európában, az Egyesült Királyságban és az Amerikai Egyesült Államokban. A bevétel tekintetében piacvezető Európában.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás