Ukrán-magyar koordinátor álláslehetőség Jászberényben

Dolgozz Magyarországon kiváló és barátságos csapatunkban! Ha jól beszélsz ukránul és magyarul egyaránt, akkor Téged vár ez a lehetőség Jászberényben! Ingyenes szállás, jó fizetés és fejlődési lehetőség!

Mik lesznek a feladataid?

Igénybejelentés fogadása a partnercégtől

Külföldi toborzó irodáktól érkező munkavállalók fogadása

Folyamatos kapcsolattartás a hatóságokkal

Külföldi munkavállalók haza- és visszautazásának koordinálása

A munkavállalók adatainak begyűjtése, munkaszerződés kötés

Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és a kölcsönzött munkavállalókkal

Panaszkezelés mind az ügyfél mind a munkavállalók részére

Közreműködés a munkavállalói és partneri elégedettség felmérés elkészítésében

A munkavállalók kiléptetésének előkészítése, a munkaügyi szervezet informálása

Tolmácsolás ukrán - magyar nyelven

Adatgyűjtés a bérelszámoláshoz

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Ukrán nyelv magabiztos használata szóban és írásban

Ügyfélközpontú gondolkodásmód

B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Nagyfokú utazási hajlandóság

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Stressztűrő képesség, terhelhetőség

Előny, ha van:

HR végzettség

Saját gépjármű

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fix fizetés

Lakhatási/ utazási támogatás

Cafeteria az első teljes hónaptól

Céges telefon és laptop

Folyamatos szakmai fejlődés

Előrelépési lehetőség

Családias hangulatú, de dinamikusan fejlődő céges háttér

Rugalmas munkaidő, alkalmanként home office lehetőség

Ingyenes szálláslehetőség