Ukrán-magyar koordinátor (Kecskemét)

Légy Te is tagja a Jobtain csapatának. Ukrán-magyar koordinátort keresünk Kecskemétre. Jelentkezz még ma!

Mik lesznek a feladataid?

A leendő munkavállalók beutaztatással kapcsolatos ügyintézése és koordinálása

Munkába álláshoz tartozó ügyintézés (bevándorlási hivatal, NAV, TB)

A munkavállalók gondmentes beilleszkedésének támogatása

Szállással kapcsolatos ügyintézés

Foglalkoztatással kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Magyar és Ukrán nyelv magabiztos használata szóban, és írásban

Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)

Személyautó vezetési rutin

B kategóriás jogosítvány

Nagyfokú utazási hajlandóság

Magabiztos Microsoft Office ismeret

Előny, ha van:

HR végzettség

Saját gépjármű

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő bérezést

Cafeteria juttatást az első teljes hónaptól

Munkába járás támogatást

Kiváló csapatot, ahol repül a munkaidő

Csapatépítő programokat

Ingyenes szálláslehetőség

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]