Termelési területvezető (Jászfényszaru)

Álláslehetőséget kínálunk egy nemzetközileg elismert vegyipari cégnél Jászfényszarun, termelési területvezető pozícióban!

Mik lesznek a feladataid?

Gyártás üzemeltetésének biztosítása

Munkaidő nyilvántartás vezetése, kapcsolattartás a HR osztállyal

Jelentések készítése

Kapcsolattartás a társterületekkel, információátadás

Felmerülő hibák felderítése, elhárítása és dokumentálása

Dolgozók tudásszintjének fejlesztése, oktatások beütemezése

Termelés rugalmasságának növelése

Munkafegyelem betartatása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú, mérnöki végzettséged

Gyártási területen szerzett tapasztalatod

Számítógép kezelési ismereted

Kiváló kommunikációs készséged, jó probléma-megoldó képességed

Vezetői szemléleted, strukturált látásmódod

Magabiztos angol nyelvismereted szóban és írásban

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes bérezést

Munkába járásod támogatását

Önálló, felelősségteljes feladatokat

Közvetlen, informális munkahelyi légkört

Szakmai fejlődési lehetőséget

Emberközpontú vállalati kultúrát