fbpx

Marketinges
munkatárs

(Tartalommarketing)

Mutasd meg, mire vagy képes, mint tartalomgyáros egy olyan cégnél, ahol látják és megbecsülik az érdemeidet!

A Jobtain HR szolgáltató Kft. egy közel húsz éve alapított, száz százalékban magyar tulajdonban álló munkaerő-kölcsönző cég. Elsősorban kékgalléros toborzással foglalkozunk, vagyis alacsonyabb iskolai végzettségű dolgozóknak ill. szakmunkásoknak segítünk elhelyezkedni nagy múltú, akár világhírű (pl. Fornetti, Electrolux, Samsung, Flex), cégeknél. A marketing csapatunknak két irányú épp emiatt a feladatköre: ugyanúgy meg kell szólítanunk az álláskeresőket (B2C), ahogy a cég- és HR vezetőket is (B2B). Ehhez több weboldal, Social oldalak (Fb, Insta, LinkedIN, YT) és Facebook csoportok, Facebook és Google Ads hirdetési fiókok, és a mérésekhez szükséges alapvető platformok (Search Console, Google Analytics, illetve GTM révén bármi amit szeretnénk) állnak rendelkezésre. Sajnos, megfelelő létszám és szakértelem hiányában eddig mindezen területeken csak felszínes tevékenységet végeztünk, ezért is van szükségünk valakire, aki mágusa a számoknak és nem csak érteni és összegezni tudja az eredményeket, hanem optimalizálás útján javítani is.

Mik lesznek a feladataid?

Weboldal, landing oldal szövegezése

Újonnan létrehozott oldalak számára SEO szemléletű szöveges és képes tartalmak készítése WordPress alapú weboldalainkon

Meglévő weboldalak SEO optimalizálása

Mint mindenkinek, nekünk is cél a Google első hely a releváns kulcsszavakra, reméljük Te segítesz nekünk elérni ezt a célt

Blogbejegyzések, cikkek írása

Meglévő blog rész kipofozása (meglévő kategóriák feltöltése cikkekkel, új kategóriák megálmodása és feltöltése)

Social bejegyzések készítése

Facebook oldalaink, Facebook csoportjaink, Instagram és LinkedIN oldalaink ellátása magas interakciót generáló bejegyzésekkel

Hírlevelek készítése

Mailchimp alapú hírlevélküldő platformon keresztül kell B2B és B2c típusú emaileket készíteni és meghatározott rendszerességgel kiküldeni

Adminisztráció, riportálás

Kimutatások készítése az általad készített tartalmak eredményeiről, az eredmények alakulásáról rövid- és hosszú távon

KIT KERESÜNK?

Téged, ha:

jó a helyesírásod és sok a mondanivalód, bármilyen témában, bármilyen célközönségnek

vannak felmutatható referenciamunkáid (blogbejegyzés, cikk, landing oldal stb.)

nem nekünk kell elmagyarázni, mire jó a Search Console

ha rutinosan mozogsz az on-site SEO területen (off-site SEO nem feltétel, de ha még abban is jártas vagy, Te leszel a hősünk)

láttál már WordPress admin felületet, esetleg még Elementort is (de legalábbis nyitott vagy rájuk)

ha tudsz önállóan dolgozni, tulajdonosi szemlélettel, tele ötlettel

Akár havi bruttó 500.000 Ft fizetést (min. 1-2 éves releváns tapasztalat esetén)

A munkádhoz szükséges technikai eszközöket, liszenszeket

Belső és külső szakmai képzéseken, rendezvényeken való részvételi lehetőséget

Home Office-t és rugalmas munkavégzési lehetőséget (egyeztetés szerint)

B2B és B2C típusú tartalmak gyártásában is megmutathatod, mit tudsz

Nem kötjük meg a kezedet, nyitottak vagyunk minden ötletre

Legfrissebb cikkeink

Nem találtál semmi Neked valót?

REGISZTRÁLJ ÉS SEGÍTÜNK!

Kollégáink hamarosan felveszik Önnel a kapcsolatot, nekik bátran felteheti minden kérdését a pozícióval kapcsolatban.