SAP projekt koordinátor (Jászárokszállás)

A cég jászárokszállási gyáregységben kisszériás egyedi gyártású kereskedelmi hűtőbútorokat készülnek elsősorban nagyobb üzletláncok részére. A cég a JDE vállalatirányítási rendszerről áll át SAP-ra, így a pozíciót betöltő kollégának kulcsszerepe lesz az egyes részlegek igényeinek közvetítésében a rendszerfejlesztők felé.

Mik lesznek a feladataid?

Projekt ütemterv készítése

Gyártás átmigrálása egy másik ERP rendszerből

További beépülő modulok felépítése

Kapcsolódó folyamatok kidolgozása

Folyamatos kapcsolat a társosztályokkal

Fejlesztési igények megvitatása a társosztályokkal

Kapcsolattartás a külső/belső fejlesztőkkel

Felhasználó karbantartás Létrehozás, módosítás Hozzáférések kezelése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú végzettséged

Felhasználói szintű számítógépes ismereted

Kommunikációs szintű angol nyelvtudásod

Képesség önálló munkavégzésre

SAP minimum felhasználói szintű ismereted

Projekt vezetési tapasztalatod

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetés

Munkába járás támogatása 15 Ft/km

Cafeteria: br. 180.000 Ft/év

Negyedévente br. 50.000 Ft bónusz vezetői jóváhagyás alapján

Csoportos életbiztosítás

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]