Minőségbiztosítási mérnök

Álláslehetőség egy több mint 30 éve működő, biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

Minőségbiztosítási rendszerek kezelése

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, rendszerek működtetése, folyamatos fejlesztése

Kapcsolattartás a vevőkkel

Állandó kommunikáció a partnerekkel, vevői követelmények betartása

Minőségügyi problémakezelés

Aktívan részt vesz a belső minőségi problémák kivizsgálásában és a javító intézkedések kidolgozásában

Beszámolás a MEO vezető felé

Az elvégzett feladatokról kimutatások, statisztikák készítése

Helyszíni auditok végrehajtása

Beszállítók és alvállalkozók minősítésében való részvétel

Reklamációk teljes körű kezelése

Jelentés, nyomon követés, vevői portál kezelés

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Minőségügyi/ gépészmérnöki diploma

3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Erős folyamatszemélet, analitikus gondolkodás

Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod

Eredményorientált, rugalmas munkavégzés

Tapasztalat fémipari területen

MIT AJÁNLUNK?

Kiemelkedő bérezés

Havi bónuszlehetőséget

Cafeteria juttatást

Munkába járási támogatás

Hosszú távú munkalehetőség

Melegétkezés támogatása - céges étkezdében