Mechanikai karbantartó

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Jászfényszarura.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Gyártógépek és a gyártást támogató berendezések zavartalan működésének biztosítása

A gyár működésével összefüggő rendszerek működésének biztosítása

Gyártógépek mechanikus meghibásodásainak azonnali elhárítása

Gépek és berendezések megelőző jellegű karbantartása (ellenőrző listák alapján)

Az elvégzett beavatkozások dokumentálása, jelentés készítése a gyártást támogató berendezések karbantartásához felhasznált alkatrészekről

5S koncepció alkalmazása a gépekre és eszközökre mind a gyártó és a raktározási területeken

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Középfokú szakképzésed vagy technikusi képesítésed

2-6 év gyártókörnyezetben megszerzett szerelői tapasztalatod

Tapasztalat gyártógépek és a gyártást támogató berendezések karbantartásában

Szövegértés szintű angol nyelvtudásod - kommunikációképes angol nyelvtudás előny

Folyamatos műszak vállalása nem akadály

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Munkába járás támogatása

Multinacionális munkakörnyezet

Közvetlen, informális munkahelyi légkör

Szakmai fejlődési lehetőség

Emberközpontú vállalati kultúra