Könyvelő

Téged keresünk nyitott pozíciónkra Jászfényszarura.
Ha magadra ismersz, jelentkezz gyorsan és egyszerűen!

Mik lesznek a feladataid?

Kontírozás és könyvelés a számviteli és vállalati szabályoknak megfelelően

Jelentések, bevallások készítése az elvárásoknak és jogszabályoknak megfelelően

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Közgazdasági, könyvelői végzettség

Kommunikációképes angol nyelvismeret

Frissen végzettek jelentkezését is várjuk

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Munkába járási támogatást

Multinacionális munkakörnyezetet

Közvetlen, informális munkahelyi légkört

Szakmai fejlődési lehetőséget

Emberközpontú vállalati kultúrát