Könyvelő (Nagykanizsa)

A hazai fémipari ágazatban vezető pozíciót betöltő és a nemzetközi piacon is aktív magyar, családi tulajdonban lévő, közel 700 főt foglalkoztató partnerünk nagykanizsai telephelyére könyvelő kollégát keres.

Mik lesznek a feladataid könyvelőként?

Szállítói számlák kontírozása, iktatása és könyvelése, továbbá ezek rögzítése az SAP rendszerben

Kimenő számlák elkészítése és a hozzájuk kapcsolódó dokumentációk törvényi előírások szerinti rendszerezése

Analitikus nyilvántartások kezelése és a banki utalások rögzítése

Tárgyi eszköz analitika tételes vezetése, könyvelése és a nyilvántartáshoz kapcsolódó feladatok ellátása

Felmerülő számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Adóbevallások elkészítése

A vállalat könyvelési folyamatainak a törvényi előírásoknak megfelelő működtetése

A számviteli irattárazás megszervezése és koordinálása

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Minimum középfokú szakirányú végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői képesítés

Legalább 2 éves könyvelési gyakorlat gyártó cégnél vagy könyvelőként gyártó cégek könyvelésében szerzett tapasztalat

Naprakész számviteli és adózási ismeretek

A könyvelő szoftverek és valamely vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű kezelése

MS Office, internet, levelezőrendszer magabiztos használata

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Együttműködési készség, csapatmunka

Pontosság, precizitás

Előnyt jelent:

Gyakorlat készletek könyvelésében és adóbevallás készítésében

Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat

SAP rendszer ismerete

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havi bónuszt

Béren kívüli juttatást

Kiváló csapatot, támogató vezetést

Kellemes és kényelmes irodai környezetet