HR vezető

Álláslehetőség egy több mint 25 éve működő, biztos alapokon nyugvó vállalatnál, Tápiószőlősön.

Mik lesznek a feladataid?

HR terület teljeskörű szabályozása

A humánerőforrás gazdálkodási stratégia kidolgozása, irányítása, végrehajtása

Képzések koordinálása

A munkavállalók képzéseinek ütemezése, szervezése

Ösztönzésmenedzsment

Hatékony ösztönzési rendszer kialakítása és alkalmazása

Létszámgazdálkodás

A megfelelő mennyiségű és összetételű létszám biztosítása és hatékony foglalkoztatása

Egyéb feladatok

A bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok irányítása

Támogatási feladatok

A cégcsoporthoz tartozó vállalatok szakmai irányítása és támogatása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Felsőfokú, HR szakirányú végzettséged

Legalább 10 éves, HR területen szerzett tapasztalatod

Minimum 5 éves vezetői tapasztalatod

Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod

Magabiztos Microsoft Office ismereted

Energikus és célorientált személyiség vagy

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Havonta bónuszlehetőséget

Cafeteria juttatást (SZÉP kártya)

Céges gépjárművet

EDENRED kártya feltöltés (évi 100.000 Ft)

Melegétkezés támogatása - céges étkezdében (kb. 50%)