HR munkatárs (Jászfényszaru)

Multinacionális gyártó partnercégünkhöz keresünk HR munkatárs kollégát Jászfényszarura legalább 3 éves tapasztalattal.

Mik lesznek a feladataid HR munkatársként?

HR adminisztráció

Bérszámfejtés előkészítése

Képzések szervezése

Toborzás fizikai és szellemi munkakörökre

Jelentések készítése

Kapcsolattartás a társosztályokkal

Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos feladatok ellátása

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

3-5 év releváns tapasztalat

Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)

Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

Szolgáltatói hozzáállás

Problémamegoldó képesség

Precíz munkavégzés

Önállóság

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes juttatási csomagot

Önálló, felelősségteljes feladatokat

Szakmai fejlődési lehetőséget

Közvetlen, informális munkahelyi légkört

Emberközpontú vállalati kultúrát