Gyártósori összeszerelő
(Sárvár, Magyarország)

Magyar nyelvtudással rendelkező munkavállalókat várunk elektronikai berendezéseket gyártó multinacionális partnercégünkhöz gyártósori összeszerelő pozícióba.

Mik lesznek a feladataid?

Alkatrészek szemrevételezése

A nem megfelelőnek minősített alkatrészek elkülönítése és a műszak végén beszállítói selejtként való leadása.

Dokumentumok kezelése

A kész termékek azonosítási dokumentumainak kezelése a nyomonkövethetőség érdekében.

Gyártási folyamatok végrehajtása

Az egyes gyártósorokon folyó gyártási folyamat munkahelyi utasításaiban meghatározott feladatok mennyiségi- és minőségi végrehajtása.

KIT KERESÜNK?

Elvárások:

Magyar nyelvtudás

8 általános iskolai végzettség

Bűntetlen előélet

3 műszak vállalása

MIT AJÁNLUNK?

Minimum nettó 170.000 Ft havi bér

Alap- és műszakpótlék, bónusz, cafeteria

Motivációs bónusz - bruttó 40.000 Ft (20.000 Ft jelentét + 20.000 Ft teljesítmény)

Ingyenes, kulturált, 2-3 fős apartman jellegű szálláshely

Utazási támogatás,

Szabadidős programok: színházlátogatás, gyerekeknek tábor

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]