Értékesítés támogató
munkatárs

Értékesítés támogató munkatárs álláslehetőség egy nemzetközileg elismert vegyipari cégnél Jászfényszarun! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az értékesítés támogató munkatárs feladatai:

Koordinálás

Az árufeladás és a kiszállítással/értékesítéssel kapcsolatos összes dokumentáció koordinálása

Nyomonkövetés

A szállítói számlák naprakészen tartása, a fuvardíjak beszedése illetve ezek nyomon követése

Vevőszolgálat

Vevők tájékoztatása a rendelés megtörténtéről és aktuális státuszáról, az esetleges vevői panaszok rögzítése

Riportok

Az értékesítésre és kifizetésekre vonatkozó riportok elkészítése a vezetői információs rendszerben

Információgyűjtés

Marketing részleggel való együttműködés az áruszállító járművekkel kapcsolatos információk begyűjtésében

Adminisztráció

Megrendelések feltöltése az Oracle rendszerbe, egyéb nyilvántartások napra készen tartása

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Középfokú végzettséged (felsőfokú végzettség előny)

Kiváló angol nyelvtudásod írásban és szóban

Releváns tapasztalatod, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készséged

Felhasználói szintű számítógépes ismereteid

Konfliktus kezelési képességed

MIT AJÁNLUNK?

Végzettségnek és gyakorlatnak megfelelő bérezést

Azonnali kezdési lehetőséget

Multinacionális munkakörnyezetet

Munkába járásod támogatását

Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget

Emberközpontú vállalati kultúrát