Építőmérnök - Útépítés (Budapest)

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete  kiemelkedő vasúti projektjének megvalósításához új szakembereket keres budapesti irodájába!

Mik lesznek a feladataid?

A vasúti fejlesztéssel érintett szakaszokon az útépítési feladatok teljes körű lebonyolítása

A projekttel érintett üzemeltetőkkel, partnerekkel történő egyeztetések lefolytatása

A felmerült megrendelői, hatósági igények elbírálása, optimalizálása

Szakági tervek összehangolása

Építtetői lebonyolítói feladatok ellátása

Mennyiségi kimutatások készítése vállalkozásba adáshoz

A tervezésre vonatkozó teljesítésigazolás jóváhagyása, felterjesztése elfogadásra

Közreműködés a szerződések előkészítésében

E-napló vezetéssel járó feladatok ellátása

Szükség esetén közreműködés a munkaterület átadással és/vagy átvétellel járó feladatokban

A készülő műszaki tervdokumentáció véleményezése műszaki megvalósíthatóság szempontjából

Közreműködés a vállalkozásban, ajánlatkérési dokumentáció készítése és a bejövő ajánlatok elbírálása

Szükség esetén a szakterületre vonatkozó felelős műszaki vezetéssel járó feladatok ellátása

Közreműködés a minősítési és megvalósulási dokumentációk elkészíttetésében

KIT KERESÜNK?

Téged keresünk, ha van:

Szakági infrastrukturális útépítő építőmérnöki végzettséged

Felelős műszaki ellenőri jogosultságod: MV-KÉ

Legalább 3 év releváns helyszíni vasútépítési tapasztalatod

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Negyedéves bónuszokat

Napi egyszeri meleg étkezést helyben

Ingyenes parkolást az irodaházban

Nyelvoktatást heti 90 percben

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]