Telefonos ügyfélszolgálati
munkatárs - Ungvár

Álláslehetőség a Jobtain ungvári csapatába OROSZ és/vagy UKRÁN nyelvtudással!

Mik lesznek a feladataid?

Tájékoztatás

A meghirdetett munkákra jelentkező vagy regisztrációs űrlapon, telefonon érdeklődő álláskeresők részletes tájékoztatása

Panaszkezelés

Álláskeresők (ritkán előforduló) panaszainak és adatvédelmi incidenseinek adminisztrálása, kivizsgálása, jelentése, megoldása

Egyedi listák

Ultramodern adatbázisunkban, a korábbi jelentkezőkből egyedi híváslisták generálása és hívása (NEM hideghívás)

Céges helpdesk

Az adatbáziskezelő felület kezelésével kapcsolatban technikai jellegű támogatás nyújtása saját munkatársainknak

Social kommunikáció

A cég Facebook oldalaira illetve csoportjaiba érkező üzenetek, kommentek moderálása, megválaszolása

Adatvédelem

Lejáró vagy be nem érkezett adatvédelmi nyilatkozatok nyomon követése, pótlása, szükség esetén adatok törlése

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Ügyfélszolgálatban szerzett korábbi tapasztalatod

Legalább középfokú végzettséged

Orosz és/vagy ukrán nyelvtudásod, ez alapelvárás

Empatikus, a másik félhez igazodó kommunikációd szóban és írásban

Értékesítői és tulajdonosi szemléleted

Minimális informatikai affinitásod (az adatbázis kezelőnk megtanulásához)

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodhoz igazodó bérezést, cafeteria juttatást

Szakmai fejlődési lehetőséget (belső és külső tréningek, konferenciák, szakmai anyagok)

Home office lehetőséget

Barátságos, támogató csapatot és az ötleteidre, véleményedre nyitott vezetőséget

Modern szoftveres és hardveres eszközöket, hogy gördülékenyen tudd végezni a munkád

Alkalmanként home office lehetőséget (a pandémia alatt 100% home office)