Beszerző

Álláslehetőség egy biztos alapokon nyugvó gyártó cégnél, Közép-Magyarországon

Mik lesznek a feladataid?

Operatív beszerzéshez, készletgazdálkodáshoz kapcsolódó feladatok ellátása

Reklamációk és számlaeltérések kezelése

Alkatrészigény kalkulálása, megrendelése, rendelések nyomon követése, hosszú távú előrejelzések készítése

Napi, operatív kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal

Meglévő beszállítói kör szükség szerinti átstrukturálása, bővítése

Beszállítói pályáztatás előkészítése, lebonyolítása, nyomon követése

Beszállítói ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése

Beszállítók fejlesztése

Beszerzési törzsadatok karbantartása

Kapcsolódó dokumentáció pontos adminisztrálása, rendszerezése

Közreműködés a KPI-ok elérésében

Riportok, kimutatások készítése

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES

Elvárások:

Felsőfokú végzettség

Precíz munkavégzés

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Határozott, döntésképes személyiség, aki felelősséget vállal munkájáért

Hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat

Önálló munkavégzés, de szükség esetén csapatban is képes dolgozni

Aktív magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

Előny, ha van:

Logisztikai szakképzettség

Bármilyen további idegen nyelvismeret

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetés

Béren kívüli juttatási csomag

Havi bónusz

Dinamikusan fejlődő vállalat, igényes munkakörnyezet

Fiatalos, összetartó csapat

07.00 - 15.30-ig tartó munkaidő