Bér- és TB ügyintéző

kollégát keresünk Tószegre, Magyarország legnagyobb kerékpár gyártó üzemébe.

Mik lesznek a feladataid?

Havi bérszámfejtés és a bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítése

TB ellátások számfejtése, elbírálása, határozatok meghozatala

Jövedelmek, járulékok elektronikus adatszolgáltatása

Munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása, igazolások kiadása, kijelentés

Külső letiltások kezelése, a hatóság és a végrehajtó részére visszaigazolás elküldése

Munkabalesetekkel kapcsolatos határozatok elkészítése és továbbítása

A belső munkaügyi folyamatokra, bérszámfejtésre vonatkozó szabályzatok elkészítése

Aktív szakmai részvétel a bérszámfejtési folyamatok felülvizsgálatában, optimalizációjában

Munkáltatói igazolások, keresetigazolások, adóigazolások kiadása

Hatályos jogszabályi környezet (adó-, munkaügyi és TB törvények) figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása

Napi szintű kapcsolattartás a dolgozókkal és a vezetőkkel

TÉGED KERESÜNK!

Elvárások:

Szakirányú végzettség

3-5 év releváns szakmai tapasztalat

Megbízható, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Proaktivitás, csapatmunka

Kiváló problémamegoldó képesség

Jó kommunikációs készség

Pontosság, precíz munkavégzés

Előny, ha van:

Felsőfokú végzettség

SAP HR ismeretek

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes kompenzációs csomag

Bónuszok és cafeteria

Egészségbiztosítás

Munkába járás támogatása

Részvételi lehetőség különböző képzéseken

Stabil vállalati háttér, folyamatosan fejlődő ipari környezet

Érdekes, kihívásokkal teli feladatok

Fiatal, dinamikus csapat