Pozíció részletei

Partnercégünk 1990-ben alakult családi kisvállalatként és a vállalkozásoknál keletkezett hulladékok begyűjtését, szállítását, kezelését végzi. Sikeres fejlesztéseinek eredményeként mára a hazai piac egyik legnagyobb szereplőjévé váltak: jelenleg közel 10.000 elégedett ügyfelüknek szolgáltatnak. Az ország több pontján üzemeltetnek hulladék gyűjtő és kezelő telephelyeket, jelen vannak Kecskeméten, Kerepesen, Szolnokon, Dunaújvárosban és Debrecenben is.

Most kerepesi telephelyükre keresnek telephelyi dolgozót fizikai betanított munkára, már 8 általános iskolai végzettséggel! A munkavégzés szabad levegőn történik egész évben, ehhez természetesen mindenféle védőfelszerelést és ruházatot biztosítanak.

Az alábbi feladataid lesznek mint telephelyi dolgozó:

  • fém göngyölegek tisztítása és kezelése
  • fém göngyölegek szállításra való előkészítése
  • telephelyen lévő műtárgyak karbantartása
  • hulladékszállítmányok szükség szerinti átcsomagolása
  • hulladékszállítmányok előkezelése és előkészítése
  • telephelyi rend és tisztaság elősegítése, fenntartása

Mit kérünk a jelentkezéshez?

  • 8 általános végzettség, tapasztalat nem szükséges
  • pontos és megbízható munkavégzést
  • jó fizikumot, teherbírást

Amit kínálunk munkádért cserébe:

  • Stabil bérezést
  • Több mint 20.000 forintnyi cafetéria juttatást SZÉP kártyára minden hónapban
  • Könnyű munkarendet: 1 műszakos munkavégzés, 06.00-14.45
  • Teljes védőfelszerelést biztosítanak: bakancs, kesztyű, maszk, overál, kabát, nadrág
  • A munkába járást egyénileg kell megoldani, de a helyközi bérletet 100%-ban támogatjuk
  • Üzemanyag hozzájárulást 15 Ft/km
  • A Jobtain csapatának teljes támogatása

Érdekel ez a kerepesi betanított telephelyi dolgozó álláslehetőség? Jelentkezz!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. A jelentkezés után munkatársaink telefonon fognak felkeresni, hogy egyeztessenek veled a munkavégzéssel kapcsolatban.

Ha most úgy érzed, hogy nem Neked való ez a munka akkor se csüggedj, hanem kattints ide és nézd meg további munkalehetőségeinket!