Mérnök asszisztens

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete  kiemelkedő vasúti projektjének megvalósításához új szakembereket keres budapesti irodájába!

Mik lesznek a feladataid mérnök asszisztensként?

Határidős feladatok nyomon követése, valamint a határidős feladatok a mérnökség tagjai által történő teljesítésének és nyomon követésének támogatása

Konzorciumi és Megrendelői levelek nyomtatása, közös tárhelyre gyűjtése, valamint szükség esetén továbbítása az illetékes feleknek

A Minősítő dokumentációhoz beküldött igazolások (Teljesítmény nyilatkozat, Megfelelőségi nyilatkozatok) nyilvántartása

Szerződéses partnerek hivatalos dokumentumainak továbbítása az illetékes szakági kollégák felé

Jegyzőkönyvek elkészítése és továbbítása az érintettek felé, majd a beérkező hozzászólások összesítése

Dokumentumok rendszerezése, nyilvántartása, fénymásolás, szkennelés

Szerződések, hivatalos dokumentációk szövegszerkesztése

A kivitelezés során készített fényképek gyűjtése, nyilvántartása

Mérnökség napi munkájának támogatása

Levelek postázása, iktatása

KIT KERESÜNK?

Téged keresünk, ha van:

1-2 év adminisztratív asszisztensi munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod

Legalább középfokú végzettséged

Jártasságod szövegszerkesztésben, levelezésben

Rendszerező képességed

Precízen és pontosan végzed a munkád

Előny, ha van:

Jártasságod műszaki rajzok olvasásában

Angol nyelvismereted

MIT AJÁNLUNK?

Versenyképes fizetést

Negyedéves bónuszokat

Napi egyszeri meleg étkezést helyben

Ingyenes parkolást az irodaházban

Nyelvoktatás heti 90 percben