HR koordinátor - Tab

Álláslehetőség egy közel 20 éve folyamatosan fejlődő,
világhírű partnerekkel együttműködő
HR szolgáltató cég csapatában.

Mik lesznek a feladataid?

Igénybejelentés fogadása a partnercégtől

Belföldi munkavállalók toborzása igény alapján

Kiválasztás figyelemmel kísérése

A munkavállalók adatainak begyűjtése, munkaszerződés kötés

Adatgyűjtés a bérelszámoláshoz

Elégedettség felmérés elkészítése

Folyamatos kapcsolattartás (személyes, telefonos és írásbeli) az ügyféllel és a kölcsönzött munkavállalókkal

A munkavállalók kiléptetésének előkészítése, a munkaügyi szervezet informálása

Panaszkezelés mind az ügyfél mind a munkavállalók részére

KIT KERESÜNK?

Téged, ha van:

Legalább középfokú végzettséged

Felhasználói szintű számítógépes ismereted

Ügyfélközpontú gondolkodásmódod

Jó problémamegoldó képességed

Precizitás, pontosság, gyorsaság

Jó kommunikációs készséged

"B" kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

HR területen szerzett 1-2 éves tapasztalat, ismeret munkaügyes feladatokban

Munkaerő-kölcsönző cégnél szerzett gyakorlat

MIT AJÁNLUNK?

Tapasztalatodnak megfelelő bérezést

Cafeteria juttatást az első teljes hnaptól

Munkába járás támogatását

Rugalmas munkaidőt, alkalmanként home office lehetőséggel

Kiváló csapatot, ahol repül a munkaidő

Csapatépítő programokat

[contact-form-7 id="69913" title="Szellemi munkák - Tegező"]