Gyártósori összeszerelő (operátor) - Sárvár (ÚJ ÁLLÁSLEHETŐSÉG)

A cég, ahová a jelentkezését várjuk erre a betanított munkára, az embereket és a tudományos technikai fejlesztéseket kapcsolja össze. Több, mint 30 országban vannak jelen, csak Magyarországon 6 telephellyel rendelkeznek, melyek egyike Sárváron található. Legyen szó magyar, vagy nemzetközi kis és-nagyvállalatról, a leendő munkahelyed összetett szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára a terméktervezéstől kezdve a gyártáson és a logisztikán át. Sikerük világszintű és most Ön is részese lehet ennek a sikernek.

MI LESZ A FELADATA?

  • Gyártási feladatok mennyiségi- és minőségi végrehajtása
  • Beszerelésre kerülő alkatrészek szemrevételezéssel való ellenőrzése
  • A nem megfelelőnek minősített alkatrészek elkülönítése és selejtként való leadása
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

MIVEL KELL RENDELKEZNIE AZ ÁLLÁSHOZ?

  • 8 osztályos végzettség
  • Büntetlen előélet
  • 3 műszak vállalása
  • Precíz, hatékony munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • A Jobtain intézi a beutaztatást, a magyarországi munkavégzéshez szükséges papírokat, és a szállást!
  • Folyamatosan tartjuk Önnel a kapcsolatot a munkavégzés ideje alatt
  • Ingyenes, tiszta és rendezett szállás (akár pároknak is)
  • Pontosan érkező fizetés
  • Műszakpótlékok
  • Cafeteria, bónusz- és jutalomrendszer
Magyarországi betanított munka szállással

Kedves Leendő Munkavállalónk!

Örülünk, hogy felkeltettük érdeklődését, ami nem más, mint több betanított munka szállással! Az alábbiakban részletesebb tájékoztatást olvashat arról, hogy milyen betanított munkát ajánlunk erdélyi munkavállalók számára magyarországi munkavégzéssel!

Magunkról röviden

A Jobtain HR Szolgáltatót egy maréknyi elhivatott és nagy szakmai tapasztalattal rendelkező csapat indította közel 20 évvel ezelőtt. Mivel foglalkozunk? Egyrészt azzal, hogy partnereink számára munkavállalókat biztosítunk, másik oldalról, pedig becsületes, dolgozni vágyóknak segítünk állást találni. Munkalehetőségeink nem csak magyarországi érdeklődők számára nyitottak, de teret adunk a határon túl élők számára is. Személyes ügyfélszolgálati irodánkban, Csíkszeredán, minden hétköznap várjuk a személyes megkereséseket, de itt honlapunkon is jelentkezhet egy perc alatt, önéletrajz feltöltése nélkül!

    Sajnáljuk, de jelenleg csak olyan munkalehetőségeink vannak, amikhez elvárás a min. 8 általános iskolai végzettség.

    Olvasd el Adatkezelési Tájékoztatónkat!
    Elolvastam és elfogadom a Jobtain Kft. adatkezelési szabályzatát.*