Pozíció részletei

A partnerünkről pár mondat:

A cég, amelyhez a Jobtain állást kínál számodra, az egyik világhírű, Magyarországon is nagyon népszerű háztartási hűtőgépekkel foglalkozó nagyvállalat, divíziójaként alakult az 1960-as években. Az 1970-es években lett különálló cég. Amellett, hogy hű maradt korábban képviselt értékeihez, folyamatosan fejlődik; intelligens, gyakran díjnyertes rendszereket dolgoz ki és szabadalmaztat. Mindannyiunknak azonos alapvető szükségleteik vannak és a mobilis élet elterjedésével egyre nagyobb igény van a cég termékeire: főzés, személyi higiénia és kellemes hőmérséklet terén. Ez az egyszerű tény alapozza meg partnerünk termékkínálatát.

Egy olyan hegesztő munkakört kínálunk Neked, amivel hosszú távra tervezhetsz! Az állásra már szakmunkás végzettséggel jelentkezhetsz, de fontos, hogy legyen gyakorlatod.

Önéletrajz nélkül pályázhatsz erre a hegesztő munkára, az űrlap kitöltésével! Jelentkezés után kollégáink felveszik veled a kapcsolatot.

Az alábbi feladataid lesznek ebben a hegesztő munkakörben:

Hegesztés különböző hűtőszekrény típusok alkatrészein a műszak- és csoportvezető irányítása alatt. Munkád során a hegesztésben tanultakat, a tűzvédelmi előírásokat, a kiírt figyelemfelhívásokat és a technológiai utasításokat is be kell tartanod.

Mit kérünk a jelentkezéshez?

  • Több éves szakmai tapasztalatot a hegesztői tevékenységben
  • Szakmunkás végzettséget
  • Érvényes hegesztői képesítést
  • Tűzvédelmi szakvizsga meglétét
  • Jó fizikumot és állóképességet
  • Több műszak vállalását
  • Túlóra vállalását
  • Háziorvosi igazolást arról, hogy egészséges vagy

Amit kínálunk munkádért cserébe:

  • Fix, pontosan utalt fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egyéni elbírálás alapján megítélt bónusz
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Céges buszjáratok Jászberénybe a következő településekről: Alattyán, Boconád, Heves, Jánoshida, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászberény, Jászfényszaru, Jászjákóhalma, Jászkisér, Jászladány, Jászszentandrás, Jásztelek, Pusztamonostor, Pély, Szentlőrinckáta
  • A Jobtain csapatának teljes támogatása

Érdekel ez a jászberényi forrasztó álláslehetőség? Jelentkezz!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. A jelentkezés után munkatársaink telefonon fognak felkeresni, hogy egyeztessenek veled a munkavégzéssel kapcsolatban.

Ha úgy gondolod, hogy ez a hegesztő munka most nem Neked való, akkor se csüggedj, hiszen számtalan másik munka között válogathatsz ide kattintva!

Hegesztő munkalehetőség Jászberényben