Pozíció részletei

A Jobtain partnercége, ahol dolgozni fogsz:

A cég, amelyhez a Jobtain állást kínál számodra, 1991-ben alakult meg Európában. Az évek során vezető szerepre tett szert a kereskedelmi hűtéstechnológia területén. Rengeteg ügyféllel rendelkeznek olyan helyekről, mint Európa, Közel-kelet, Ázsia. A vállalat gondolkodásmódjának alapja az, hogy energiahatékony ám esztétikus, mégis környezettudatos eszközöket állítsanak elő.

Világszerte elismert hűtéstechnikai vállalatnál nyílt CNC gépkezelő munka Jászárokszálláson. A vállalatot a legfejlettebb gyártási és minőségbiztosítási eljárások, valamint környezettudatos gondolkodásmód jellemzi.

Jártas vagy a CNC gépkezelésben, de végzettséged nincs hozzá? Ne aggódj, mert a vállalat támogatást nyújt szakmai képzésekre is. A könnyebb megközelíthetőség érdekében a cég buszjáratai számos településen megállnak.

A leendő CNC gépkezelő munkatárs, vagyis a Te feladataid lesznek:

  • Munkadarabok elkészítése CNC gépen, ezek minősítése
  • CNC gép biztonsági ellenőrzése,kezelése,beállítása,karbantartása
  • Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése méréssel és dokumentálása
  • Napi termelési terv végrehajtása
  • Biztonságos munkavégzés, az előírások betartása

A CNC gépkezelő munka elvárásai:

  • Fémipari végzettség
  • CNC gépkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Ha szeretnéd képezni magad és új dolgokat megtanulni akkor ez a pozíció Neked való

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes fizetés, több típusú bónusz rendszer (jelenléti- és teljesítmény bónusz)
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai képzések
  • Munkatárs ajánló program (nettó 50.000 forint)
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Munka és védőfelszerelés biztosítása
  • Ne fájjon a fejed a munkába jutás miatt: szervezett céges buszjáratokkal könnyedén bejutsz Jászárokszállásra, melyek a következő településeket érintik: Adács, Alattyán, Átány, Atkár, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Gyöngyöstarján, Heves, Hevesvezekény, Hort, Jánoshida, Jászágó, Jászalsószentgyörgy, Jászapáti, Jászárokszállás, Jászberény, Jászdózsa, Jászfelsőszentgyörgy, Jászjákóhalma, Jászladány, Jásztelek, Kisköre, Kömlő, Lőrinci, Pély, Pusztamonostor, Szászberek, Szentlőrinckáta, Tarnaméra, Tarnaörs, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Vámosgyörk, Visznek, Zaránk
  • A Jobtain teljes támogatása személyedre szabva, melyet a helyi koordinátorok biztosítanak számodra

Nem neked való ez a CNC gépkezelő munka? További Jász-Nagykun-Szolnok megyei állásokért kattints ide!

Ne feledd, a Jobtain jelentkezési lap kitöltése nem jár kötelezettséggel. Az űrlap kitöltése után munkatársaink hamarosan hívni fognak az állással kapcsolatban, és mindenről tájékoztatnak, amiről tudnod kell.