Álláskereső

Szűrés

Milyen munkát keresel?
Hol keresel munkát?

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Kiemelt

Gépbeállító technikus - Ecser

Gépbeállító technikus munkatársat keresünk Ecserre, meghatározó és egyre növekvő műanyagfeldolgozó partnerünkhöz.

Hosszú távú

Kiemelt

Technikus - Tatabánya

Partnerünk olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Ha szeretnél te is részese lenni ennek a nagyszerű vállalatnak és technikusként a cég karbantartási munkálataiban részt venni, akkor jelentkezz most!

Hosszú távú

Céges busszal

Tapasztalat nélkül

Kiemelt

3D Méréstechnikus - Jászárokszállás

3D Méréstechnikus munkatársat keresünk Jászárokszállásra meghatározó és egyre növekvő partnerünkhöz.

Hosszú távú

Szakmával

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás