Tatabánya
(Komárom-Esztergom megye)

Technikus – Tatabánya

Partnerünk olyan termékeket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi ellátást igénylő emberek életét. Ha szeretnél te is részese lenni ennek a nagyszerű vállalatnak és technikusként a cég karbantartási munkálataiban részt venni, akkor jelentkezz most!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Széleskörű juttatások
  • Minimum havi bruttó 530.000 Ft-os alapbér
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Céges buszjáratok vagy tatabányai buszbérlet
  • Kedvezményes étkezés vállalati éttermünkben
  • Iskolakezdési támogatás
  • Gyerekeknek kedvezményes nyári tábor és Mikulás buli
  • Ingyenes sportolási lehetőségek és vállalati edzőterem
  • Nagyszabású karácsonyi rendezvény és értékes karácsonyi ajándékcsomag
  • Jubileumi ajándékok
  • Rendszeres szűrővizsgálatok
  • Kedvezményes mobilcsomag

Mi lesz a feladatod?

  • a kiírt termelési tervnek megfelelő termékek legyártása
  • a termékváltások és szerszámcserék elvégzése
  • a gépek folyamatos működtetésének biztosítása, meghibásodások feltárása és azok gyors, szakszerű elhárítása
  • a termelés minőségi és mennyiségi feladatainak műszaki támogatása
  • a gépek műszaki paramétereinek beállítása, szükség esetén regisztrációs folyamatban való
  • részvétel, jóváhagyás. Eltérés esetén a felelős személyek értesítése
  • minőségi visszajelzések alapján a szükséges korrekciók elvégzése
  • az ütemezett karbantartás végrehajtása

Mit várunk el Tőled?

  • Villanyszerelő vagy technikusi végzettség
  • Az 54-525-02 számú OKJ-s autószerelői bizonyítvány is megfelelő
  • 8 órás munkarend vállalása

Céges buszjárat

  • Ács
  • Almásfüzitő
  • Ászár
  • Bábolna
  • Baj
  • Bakonyszombathely
  • Bogya (Bodza)
  • Bokod
  • Csákvár
  • Csallóközaranyos (Zlatná Na
  • Ostrove)
  • Császár
  • Csém
  • Csicsó (Cicov)
  • Dad
  • Dunaalmás
  • Ekel (Okolicná na Ostrove)
  • Esztergom
  • Felsőgalla
  • Hánta
  • Héreg
  • Kecskéd
  • Kisbér
  • Kocs
  • Komárno
  • Komárom
  • Komáromfüss (Trávnik)
  • Koppánymonostor
  • Kömlőd
  • Környe
  • Környebánya
  • Lábatlan
  • Majk
  • Mocsa
  • Mór
  • Nagyigmánd
  • Nagykeszi (Vel
  • Naszály
  • Nemesócsa (Zemianska
  • Olca)
  • Neszmély
  • Nyergesújfalu
  • Óbarok
  • Oroszlány
  • Örsújfalu (Nová Stráz)
  • Pusztavám
  • Réde
  • Süttő
  • Szákszend
  • Szár
  • Szárliget
  • Szomód
  • Szőny
  • Tany (Ton)
  • Tardos
  • Tarján
  • Tata
  • Tatabánya
  • Újbarok
  • Várgesztes
  • Vértesboglár
  • Vérteskéthely
  • Vértessomló
  • Vértestolna
  • Vértesszőlős

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk világszerte több országban, 12 ezernél is több munkavállalót foglalkoztat. A vállalat a világ egyik vezetője az egészségügyi termékek gyártásában. Több díjjal is rendelkezik a vásárlói elégedettség, innováció és fenntartható gyártás terén. Magyarországon 2001-ben alapította az első gyáregységét. Azóta országunkban már két gyárral rendelkezik, melyben a dolgozói létszám a 4000 főt is meghaladja.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás