Kecskemét
(Bács-Kiskun megye)

Tekercselő – Kecskemét

Szeretnél egy nyugodt de biztos munkahelyet Kecskeméten? Jelentkezz tekercselőnek most!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Alapfizetés + jelenléti bónusz rendszer negyedéves kifizetéssel SZÉP kártyára
  • Hűségprogram
  • Stabil vállalati háttér
  • Jó munkakörülmények
  • Helyi bérlet támogatása 80%-ban
  • Üzemanyag támogatás 15 Ft/km + Br. 8 Ft kopás
  • Nyáron klimatizált, télen padlófűtött munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Szól a zene munka közben
  • Céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Vasmagokra vörösréz tekercselése gépesített rendszerrel
  • PLC felülettel vagy manuális beállítással vezérelt gépek beállítása

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Kitűnő szem- és kéz-koordináció
  • 2 műszak vállalása (06:00-14:30, 14:30-23:00)
  • Hétvégi munkavégzés nincs

Céges buszjárat

  • Ballószög
  • Bugac
  • Helvécia
  • Hetényegyháza
  • Jakabszállás

Mit érdemes tudnod a cégről?

A cég már 1904-ben elkezdte tevékenységét, a németországi telephelyéről. A tevékenységében ma már a vezető gyártók közé tartozik, köszönhető a munkavállalók lelkes hozzájárulásának is. Mára nemzetközi nagyvállalattá vált, a világ legtöbb országában teremt munkahelyet a dolgozni vágyok számára. Magyarországi telephelye 1996-ben nyílt meg a maga 4000 m2-es csarnokával, amit azóta bővítettek is. Mára 228 főnek adnak folyamatos munkalehetőséget, ezzel méltán kiérdemelve a “stabil vállalat” megnevezést.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás