Gyöngyöshalász
(Heves megye)

Targoncavezető – Gyöngyöshalász

Dolgozz egy világhírű, biztos megélhetést nyújtó szállítmányozó cég nagyszerű csapatában! Jelentkezz targoncavezetőnek!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiváló alapfizetés
  • Cafetéria
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Előrelépési lehetőség, továbbképzések
  • Kulturált egészséges munkakörnyezet
  • Év végén 1 havi bónusz egyéni és cégeredménytől függően
  • Nyáron klíma
  • Vidéki kollégáknak távolsági + helyi bérlet támogatása 100%-ban
  • Nettó 30 Ft/km autóval történő bejárás esetén
  • Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről

Mi lesz a feladatod?

  • Bejövő áru fogadása és beraktározása a raktárba
  • Kivételezés a raktárból
  • Gyártósor kiszolgálása (targoncával és vontatóval)
  • Egyéb anyagmozgatási feladatok
  • Áruátvétel

Mit várunk el Tőled?

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (OKJ 3324 és 3313)
  • Aktív tapasztalat (min. 1-2 év)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Büntetlen előélet
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása (06:00-18:00, 18:00-06:00)

Céges buszjárat

  • Abasár
  • Domoszló
  • Gyöngyös
  • Gyöngyössolymos
  • Kisnána
  • Markaz
  • Pálosvörösmart
  • Vécs

Mit érdemes tudnod a cégről?

A cég megalapítása egészen 1890-ig nyúlik vissza. Az eltelt 130 év során egy hagyományos szállítási vállalatból globális logisztikai szolgáltatóvá váltak, amely speciális megoldásokat kínál a legnagyobb iparágaknak világszerte. 106 ország 1300 irodájából 400.000 ügyfél logisztikáját szervezik közúton, tengeren és levegőben.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás