Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Cegléd
(Pest megye)

Takarító állás (öntödei)- Cegléd

Dolgozz ceglédi partnerünknél Öntödei takarító munkakörben 1 műszakban, 8 általános iskolai végzettséggel! Kattints a részletekért, és jelentkezz!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Korrekt, időben érkező alapbér
  • Edenred kártya juttatás havi 35.000 Forint értékben
  • Munkatárs ajánló program
  • Bérlettámogatás tömegközlekedéssel történő bejárás esetén (86%)
  • Üzemanyag támogatás autóval történő bejárás esetén (30 Ft/km)

Mi lesz a feladatod?

  • Öntödei gyártó terület tisztán tartása, takarítása
  • Öntőgépek, öntödei gyártó eszközök tisztán tartása, takarítása
  • A Minőségi és Környezetirányítási dokumentációban a részére meghatározott feladatok végrehajtása
  • Dokumentumok, termékkártyák pontos vezetése

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 1 műszakos munkavégzés

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás