Jászárokszállás
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Stratégiai Beszerző – Jászárokszállás

Stratégiai beszerző munkatársat keresünk Jászárokszállásra meghatározó és egyre növekvő autóipari beszállító partnerünkhöz.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Egyéni teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Bejárási költségtérítés gépkocsi esetén: 30 Ft/km
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Vállalati étkező és büfé
  • Irodai buszjáratok
  • Útiköltség térítés

Mi lesz a feladatod?

  • Indirekt beszerzési igények feldolgozása, szükség esetén megállapodások, szerződések előkészítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, igénylőkkel, beszerzési osztály munkatársaival
  • Kapcsolattartás az anyavállalat beszerzési és egyéb társosztályaival
  • Beszerzési eljárás során tárgyalás a beszállítókkal és részvétel reklamációkezelésben
  • Rendszeres és eseti riportok, kimutatások elkészítése, következtetések levonása, javaslattétel a szükséges intézkedésekre
  • Potenciális beszállító partnerek feltérképezése, tenderek kiírása, árajánlatok, szükséges dokumentumok bekérése, ártárgyalások lefolytatása, partner kiválasztása
  • A beszerzési lánc elemzése, folyamatos fejlesztése, beszállítói minősítő rendszer működtetése, beszállítói értékelések elvégzése, beszerzési kontrollunk feladatok ellátása
  • Beszállítói auditokon való aktív részvétel a minőségirányítási és az érintett műszaki társosztályokkal együttesen
  • Havi eredménykimutatás és előrejelzés készítése
  • Kategória beszerzés támogatása

Mit várunk el Tőled?

  • Szakirányú középfokú-felsőfokú végzettség (közgazdasági, logisztikai, pénzügyi)
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó tárgyalási képesség
  • Proaktív személyiség, csapatmunkára való hajlandóság, kreatív gondolkodásmód
  • Problémamegoldás, koordinációs készség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás