Budapest
(Budapest megye)

SAP specialista – Budapest

Tapasztalattal rendelkező SAP specialista kollégát keresünk a Siemens-hez! Kiemelkedő, versenyképes jövedelem-csomag vár rád!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem-csomag
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bruttó 504.000 forintos éves cafeteria-keret
  • Éves bónusz
  • Lojalitás bónusz
  • Szociális juttatások
  • Munkábajárási támogatás
  • Kockázati életbiztosítás
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Összetartó, baráti közösség – nálunk családok is dolgoznak
  • Tiszta munkakörnyezet, modern gépparkkal
  • Rendszeres vállalati rendezvények az egészséged és jólléted megőrzéséért: tavaszi és őszi ingyenes egészséghetek, közösségi programok, csapatépítő és családi rendezvények, társadalmi célú kezdeményezések
  • Folyamatos képzések
  • Folyamatos belső álláspályázati lehetőségek kulcsfontosságú munkakörökbe való továbbképzésekhez
  • e-bike bérlési támogatás
  • Munkatársi ajánlási jutalom
  • Munkavállalói vásárlási és szolgáltatási kedvezmények

Mi lesz a feladatod?

  • SAP OneP-ről S4/Hana-ra való átállás támogatása

Mit várunk el Tőled?

  • SAP modulok integrálásában szerzett tapasztalat és általános SAP rendszerismeret (Középszintű)
  • SAP-rendszer funkcionalitásának mélyreható ismerete (Középszintű)
  • Üzleti igények megértése és az SAP rendszer megfelelő konfigurálása (Középszintű)
  • Adatbázis-kezelés, MSSQL adatbázis-kezelő szoftver ismerete (Alapszint)
  • Analitikus gondolkodás
  • Önálló munkavégzés meghatározott célok alapján
  • Üzleti angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Felhőalapú technológiák ismerete (Google Cloud, SAP S/4 HANA)
  • Tapasztalat gépipari gyártási folyamatokban
  • IT projektekben való részvétel
  • Német nyelvtudás

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás