Jászfényszaru
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Raktári kisegítő – Jászfényszaru

Raktári kisegítő munkatársat keresünk Jászfényszarura már 8 általános iskolai végzettséggel. Jelentkezz most!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jelenléti bónusz
  • Teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Ingyen ebéd
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet

Mi lesz a feladatod?

  • A termeléshez szükséges anyagok és alkatrészek előkészítése és biztosítása a gyártóegységek számára
  • A termelés rendelése alapján megfelelő időben történő anyagkiadás és előkészítés a gyártás indulása előtt
  • A munkavégzéshez szükséges munkaszerszámok, gépek, veszélyes anyagok, segédeszközök rendeltetésszerű használata
  • Tiszta és rendezett munkakörnyezet kialakítása és fenntartása
  • A munkakörhöz tartozó eszközök és berendezések ellenőrzése a munkakezdést megelőzően
  • A gyártáshoz szükséges anyagmennyiség megrendelése a FIFO elv figyelembevétele
  • Szükség szerint az anyagmozgások adminisztrációja

Mit várunk el Tőled?

  • 8 általános végzettség
  • Jó állóképesség, kiváló fizikum
  • 1 műszak vállalása (06:00-14:00)

Céges buszjárat

  • Abony
  • Alattyán
  • Apc
  • Aszód
  • Atkár
  • Bag
  • Boldog
  • Csány
  • Ecséd
  • Farmos
  • Galgahévíz
  • Gyöngyös
  • Gyöngyöshalász
  • Hatvan
  • Heréd
  • Hévízgyörk
  • Hort
  • Jászalsószentgyörgy
  • Jászapáti
  • Jászberény
  • Jászfényszaru
  • Jászjákóhalma
  • Jászszentandrás
  • Jásztelek
  • Kartal
  • Kerekharaszt
  • Lőrinci
  • Nagykáta
  • Nagykökényes
  • Petőfibánya
  • Pusztamonostor
  • Rózsaszentmárton
  • Szászberek
  • Szentlőrinckáta
  • Szentmártonkáta
  • Szolnok
  • Tápióbicske
  • Tápiógyörgye
  • Tápiószecső
  • Tápiószele
  • Tápiószentmárton
  • Tóalmás
  • Tura
  • Újszász
  • Újszilvás
  • Vácszentlászló
  • Zagyvarékas
  • Zagyvaszántó
  • Zsámbok

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk a világ egyik legnagyobb elektronikai vállalata, mely elkötelezett az innovatív, csúcsminőségű termékek és szolgáltatások mellett, amelyek emberek és vállalatok millióit szolgálják nap mint nap. Minden eredmény mögött a vállalatnál dolgozó emberek állnak, akik tehetségükkel, kreativitásukkal és elhivatottságukkal alapozzák meg a saját ás a vállalat sikereit. Ahhoz, hogy versenyképesek legyenek a globális piacon, arra törekednek, hogy a legjobb szakemberekkel dolgozzanak, és nekik olyan vállalati kultúrát nyújtsanak, amiben kibontakoztathatják tehetségüket.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Betanított
Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás