Nyírbátor
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Összeszerelő – Nyírbátor

Összeszerelő álláslehetőség Nyírbátoron, meghatározó és egyre növekvő autóipari beszállító partnerünknél. Már 8 általános iskolai végzettséggel is!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Ingyenes céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Termékek gyártása, összeszerelése munkautasítások alapján
  • Vizuális ellenőrzés
  • Elkészült termékek csomagolása

Mit várunk el Tőled?

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó látás és kézügyesség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleik közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Ha szeretnél egy nagyszerű és innovatív csapatba tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget, akkor jelentkezz most!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakma nélkül
Céges busszal
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás