Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Tass
(Bács-Kiskun megye)

Nehézgépkezelő – Locsoló teherautó

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete a Budapest-Belgrád vasútvonal északi szakaszát építi Soroksár és Fülöpszállás között. Ennek az európai szinten is kiemelkedő beruházásnak lehetsz most részese!
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kimagasló alapbért, amelynek összege a tapasztalattól függ, azonban minimum nettó 500.000 Forint

Mi lesz a feladatod?

  • A kisimított, elegyengetett talaj felső rétegének tisztítása, portalanítása 12 köbméteres locsolóautó segítségével
  • A gép használata előtt a biztonságos működtetés feltételeinek ellenőrzése
  • Időszakos és rendszeres karbantartás elvégzése
  • A gép rendszeres feltöltése a működtetéshez szükséges folyadékokkal, illetve üzemagyaggal
  • Műszaki, közlekedési és balesetvédelmi előírások betartása

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú végzettség
  • C típusú jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Legalább 3 éves tapasztalat locsolóautó vagy teherautó vezetésében

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Tass közeli lakóhely
  • Vasút-, illetve közút építésében szerzett tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

Kína vezető építőipari vállalatának magyarországi képviselete, mely világviszonylatban is élen járó technológiával rendelkezik az autópálya-, út- és hídépítés ágazatokban. Ők építik a nagyszabású Budapest – Belgrád vasútvonalat.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Nem

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás