Nyírbátor
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Minőségbiztosítási munkatárs- Nyírbátor

Minőségbiztosítási munkatársat keresünk Nyírbátorra meghatározó és egyre növekvő partnerünkhöz.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéni teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Bejárási költségtérítés gépkocsi esetén: 30 Ft/km
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák

Mi lesz a feladatod?

  • Kapcsolattartás a vevőkkel termékminőség-problémák esetén
  • Termékminőség-problémák esetén vevői látogatásokon való aktív részvétel, vevői kiértékelések nyomon követése
  • A beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
  • Hibaanalízis készítése az ismert hibaanalitikai eszközökkel, helyesbítő és megelőző intézkedések definiálásában-, illetve bevezetésében aktív részvétel és nyomon követés
  • Együttműködés a társosztályokkal és a németországi anyacéggel

Mit várunk el Tőled?

  • Legalább középfokú végzettség (műszaki szakirány előny)
  • Műszaki rajzolvasási tudás és mérőeszköz (pl. tolómérő) ismerete
  • Minimum középszintű, magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség, önálló döntéshozatal
  • Csapatban történő precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minőségirányításban szerzett tapasztalat
  • Vevői auditok támogatásában/levezetésében szerzett tapasztalat
  • Hibaanalízisben használt eszközök gyakorlati ismerete (8D, 5-Why, Ishikawa, FMEA, CPL, MSA,
    SPC)

Céges buszjárat

  • Bátorliget
  • Fábiánháza
  • Mérk
  • Nagyecsed
  • Nyírvasvári
  • Terem
  • Vállaj

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleik közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Ha szeretnél egy nagyszerű és innovatív csapatba tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget, akkor jelentkezz most!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás