Tószeg
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Minőségbiztosítási mérnök – Tószeg

Minőségbiztosítási mérnök kollégát keresünk Tószegre a hazai kerékpárgyártás központjába!.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiemelkedő, versenyképes kompenzációs csomag
  • Melegétkezési támogatás
  • Cafetéria juttatás
  • Rezsitámogatás
  • Emelt bejárás támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Célprémium
  • Egészségbiztosítás
  • Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség
  • Változatos csapat-és közösségépítő programok
  • Folyamatosan fejlődő ipari környezet, ökológiai tudatosság
  • Tesztkerékpár használatának lehetősége

Mi lesz a feladatod?

  • A gyártási folyamat teljes körű minőségbiztosítása, a minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való aktív részvétel.
  • Reklamációk kivizsgálása és kezelése (hibamód analízis, Core Tool-ok használata, 8D, QRQC, Ishikawa, 5Why).
  • Új termék bevezetési folyamatok kontrollálása és fejlesztése.
  • A gyártott termékek minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése,
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetésében való közreműködés.
  • A beszállított termékek minőségének ellenőrzése, a beszállítói reklamációk kezelésében való aktív részvétel.

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Autóipari tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk 18 országban – köztük Hollandiában, Németországban, Franciaországban, Törökországban, Kínában – közel 3400 főt foglalkoztat. A csoport vezető szerepet tölt be a kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők közép- és felsőkategóriás szegmenseiben Nyugat-Európában, az Egyesült Királyságban és az Amerikai Egyesült Államokban. A bevétel tekintetében piacvezető Európában.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Céges busszal
Szakmával
Angol nyelvtudással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás