Nyírbátor
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Minőségbiztosítási mérnök – Nyírbátor

Minőségbiztosítási mérnök munkatársat keresünk Nyírbátorra meghatározó és egyre növekvő partnerünkhöz.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéni teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Bejárási költségtérítés gépkocsi esetén: 30 Ft/km
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák

Mi lesz a feladatod?

  • A reklamációk analízisére létrejött csapatban moderátori szerepkör betöltése, akciók összefogása, dokumentálása, és határidejének folyamatos nyomon követése
  • A potenciális hibák proaktív javítása a CPL és P-FMEA figyelemebe vételével
  • A selejtarányok és PPM elemzése és javítása
  • Részvétel a változás menedzsment folyamatokban
  • Poka-Yoke funkciók bevezetése
  • A termékbevezetési és mintagyártási folyamatok támogatása
  • Vizsgálati tervek aktualizálása a problémamegoldási folyamat kimeneteinek függvényében
  • Folyamatmérnökséggel együttműködve részvétel a P-FMEA tevékenységekben, a kapcsolódó tevékenységek moderálása
  • A reklamációkhoz tartozó válogatási-, és utómunkálási tevékenységek definiálása és koordinálása

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA, 8D, 5WHY, Pareto, Ishikawa)
  • Jó probléma elemző és megoldó képesség
  • Műszaki rajz ismeretek

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Autóipar területén szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Gépész-, és/vagy minőségbiztosítási mérnök végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • További problémamegoldó módszerek ismerete (Six Sigma. Kepner-Tregoe)

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás