Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj!

Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

Jászberény
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Minőségbiztosítási mérnök – Jászberény

Partnercégünk, ahová Minőségbiztosítási mérnököt keresünk, fröccsöntött alkatrészek globális gyártója, elsősorban az autóipari ágazatban tevékenykedik. Az innovációra és a fenntartható megoldásokra összpontosítanak, melyek segítenek ügyfeleiknek a termékköltségek és a jármű súlyának csökkentésében. Partnereik között olyan vállalatok találhatóak, mint az Aston Martin, Bentley, Jaguar, McLaren, Nissan, Suzuki és Toyota.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Részvétel szakmai tréningeken
  • Jó hangulatú, fiatalos, proaktív csapat
  • Modern irodai környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Külföldi utak lehetősége
  • Lap-top, telefon a munkavégzéshez
  • Bejárási támogatás: bérlet 100%-ának térítése, gépkocsi költségtérítés: 15 Ft/km

Mi lesz a feladatod?

  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal (reklamációk kezelése, bemintázások, mérnöki változtatások kezelése)
  • Aktív közreműködés vevői és beszállítói auditokon
  • Folyamatok és alkatrészek minőségügyi követelményeinek megtervezése vevői specifikációk és elvárások alapján
  • Dokumentációk kezelése és nyomon követése (8D, FC, FMEA, CP)

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat az autóipar területén
  • Minőségügyi szabványok és autóipari követelmények ismerete (IATF 16949)
  • Autóipari minőségbiztosítási eszközök ismerete (APQP, PPAP, SPC, MSA)
  • PDCA, 8D, 5WHY módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazása
  • Műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • MS Office magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnercégünk fröccsöntött alkatrészek globális gyártója, elsősorban az autóipari ágazatban tevékenykedik. Az innovációra és a fenntartható megoldásokra összpontosítanak, melyek segítenek ügyfeleiknek a termékköltségek és a jármű súlyának csökkentésében. Partnereik között olyan vállalatok találhatóak, mint az Aston Martin, Bentley, Jaguar, McLaren, Nissan, Suzuki és Toyota.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Ez az állás már nem elérhető, de ne csüggedj! Töltsd ki a regisztrációs űrlapot és lehet, hogy még ennél is jobb munkát tudunk ajánlani.

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával
Angol nyelvtudással

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás