Jászárokszállás
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Minőségbiztosítási mérnök (APQP) – Jászárokszállás

Minőségbiztosítási mérnök munkatársat keresünk Jászárokszállásra meghatározó és egyre növekvő partnerünkhöz.
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Egyéni teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Bejárási költségtérítés gépkocsi esetén: 30 Ft/km
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Modern technológia és tiszta munkakörnyezet
  • Családias hangulat, összetartó kollégák
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Vállalati étkező és büfé
  • Útiköltség térítés

Mi lesz a feladatod?

  • Minőségbiztosítási támogatás és a gyártási módszerek finomítása
  • Új termékek bevezetésének támogatása minőségbiztosítási oldalról
  • Új termékek áthelyezésének támogatása minőségbiztosítási oldalról (anyavállalat és RHU között)
  • Adatelemzés a beszállító termékeinek folyamatos javítása érdekében
  • A fejlett termékminőség-tervezési (APQP) folyamat valamennyi fázisának elvégzése és dokumentálása
  • Mérőkoncepciók kidolgozása és mérőeszközök beszerzése meghatározott programokhoz
  • Vevői elvárások összegyűjtése a szervezet felé kommunikálása a gyártás és a gyártásba adásra vonatkozólag
  • Folyamat FMEA – kidolgozásban való részvétel
  • Napi szintű kapcsolattartás a német központtal, a társosztályokkal és a vevőkkel egyaránt

Mit várunk el Tőled?

  • -Felsőfokú végzettség (műszaki, minőségirányítási, gépészmérnök)
  • 2-3 év gyártási környezetben szerzett minőségügyi tapasztalat
  • Angol vagy német kommunikációképes nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Analitikus gondolkodásmód, folyamat szemlélet
  • Minőségtechnikai eszközök ismerete

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Control plan ismeret
  • IATF 16949 - ISO 9001 szabvány ismerete

Céges buszjárat

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója. Ügyfeleik közé tartoznak az autóipari,  a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Ha szeretnél egy nagyszerű és innovatív csapatba tartozni, mely már 20 éve stabilan működik és több, mint 5.000 főnek biztosít munkalehetőséget, akkor jelentkezz most!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás