Berlin és Budapest
(Budapest megye)

Hegesztőmérnök – Berlin és Budapest

A Siemens Energy Kft-hez keresünk Hegesztőmérnök munkakörbe új kollégákat Berlinbe betanulásra, majd budapesti munkavégzésre! Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese Budapesten!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

Betanulás alatt Berlinben:

  • Magas alapbér + napidíj
  • Ingyenes szállás apartmanokban vagy több szobás lakásokban
  • Teljes közlekedés költség fedezése
  • Havi egyszeri fizetett hazautazási lehetőség

Betanulást követően Budapesten:

  • Kiváló juttatási csomag, magas alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Délutáni és éjszakai műszakpótlékok
  • Cafeteria évente több mint 500 000 Ft értékben
  • Évi 2-4 nap extra szabadság
  • 13. havi telephelyi prémium
  • Munkatársi ajánlási prémium
  • Szálláslehetőség
  • MÁV / Volán menetjegy- és bérlet költségtérítés 15 Ft/km útiköltség-térítés autóval való bejárás esetén
  • További versenyképes, béren kívüli juttatási lehetőségek

Mi lesz a feladatod?

  • Gázturbina égőfej-gyártás hegesztett alkatrészeinek technologizálása
  • Műszaki dokumentáció, gyárthatósági felülvizsgálat
  • Termékspecifikáció alapján a gyártástechnológia hegesztés oldali folyamatainak megtervezése
  • Eljárások megtervezése a különböző dokumentációk és előírások alapján
  • Új termék kvalifikáció/gyártásba való bevezetés
  • Gyártási dokumentáció és végdokumentáció készítése
  • Gyártásfelügyelet
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, hibafeltárás, fejlesztési javaslatok adása
  • A teljes hegesztési folyamat felügyelete a specifikációk alapján (hegesztésfelügyeleten keresztül)
  • A hegesztéstechnológiai szabványok előírásainak megfelelően a hegesztéstechnológia folyamatának és a hegesztés minőségirányítási rendszerének felügyelete
  • Belső/külső nem megfelelőségek feltárása és megszüntetése
  • Új kollégák betanítása, támogatása
  • Meglévő eljárásvizsgálatok és hegesztő minősítések naprakészen tartása

Mit várunk el Tőled?

  • Msc Gépészmérnök és Hegesztőmérnöki végzettség IWE/EWE
  • Hegesztőmérnöki feladatok ellátásában 3-5 év releváns tapasztalat
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Kis létszámú csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  •  Gyakorlat gépi/robothegesztésben (AWI és MAG) – és programozás tapasztalat
  • Vékonylemez, vékonyfalú cső hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Orbitális csőhegesztés eljárás ismerete
  • Melegszilárd acélok, nikkelbázisú ötvözetek hegesztésében szerzett tapasztalat VT 1/2 anyagvizsgálói végzettség
  • Erőművi berendezések gyártásában szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás