Berlin és Budapest
(Budapest megye)

Gépészmérnök Technológus – Berlin és Budapest

A Siemens Energy Kft-hez keresünk gépészmérnök technológus munkakörbe új kollégákat! A betanulás Berlinben történik, ami 6-18 hónapig tart, egyéni kompetencia alapján, majd a betanulás után Budapesten tudsz dolgozni ebben a munkakörben! Természetesen szállást és ellátást biztosítunk Neked Berlinben, és miután hazajöttél, Budapesten is kapsz szállást, ha szeretnél!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

Betanulás alatt Berlinben:

  • Berlinben, tervezett indulás 2023. januártól folyamatosan delegációs terv alapján. (6-18 hónap, egyéntől függően)
  • Alapbért duplázó plusz napidíj
  • Berlini tartózkodás idejére ingyenes szállás: apartmanokban vagy több szobás lakásokban
  • Berlinen belüli közlekedés költség fedezése
  • Havi egyszeri fizetett hazautazási lehetőség

Betanulást követően Budapesten:

  • Magas, átlagon felüli alapbér
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria (évente több mint 500 000 Ft!)
  • Évi 2-4 nap extra szabadság (munkanap áthelyezések nem ledolgozandók)
  • 13. havi telephelyi prémium (vállalati célok teljesülése esetén)
  • Munkatársi ajánlási prémium
  • MÁV / Volán menetjegy- és bérlet költségtérítés 15 Ft/km útiköltség-térítés autóval való bejárás esetén
  • További versenyképes, béren kívüli juttatási lehetőségek

Mi lesz a feladatod?

  • Technológiai előírások fordítása, bevezetése, felügyelete
  • Gyártástechnológiai követelmények meghatározása, technológiai és folyamatleírások, gyártási standardok készítése
  • Dolgozók oktatása
  • Új termék gyártásának bevezetésében való aktív részvétel
  • Gyártási folyamat fejlesztése, a fejlesztési folyamat koordinálása
  • Gyártáshoz szükséges készülékigények és egyéb gyártási segédeszközök definiálása,
  • Beruházási projektek specifikálása
  • A gyártás közben felmerülő technológiával, minőséggel kapcsolatos problémák megoldása
  • Normaidő kalkulációs szabályok frissítése, felügyelete
  • Műszaki kapcsolattartás társosztályokkal

Mit várunk el Tőled?

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Releváns, gépgyártásban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol, opcionálisan német nyelvtudás
  • Irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete
  • Anyagok, technológiai folyamatok mérési módszerének ismerete, jóváhagyási folyamata és kritériumai
  • CAD szoftverismeret (pl. NX)
  • Minőségügyi, folyamatfejlesztési és gyökér-ok-elemzési alapismeretek

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Erőművi berendezések gyártásában szerzett tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Forgácsolásban, hegesztés- és szereléstechnológiában szerzett tapasztalat

Mit érdemes tudnod a cégről?

Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese budapesti székhelyű multinacionális partnerünknél!

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás