Budapest
(Budapest megye)

Gépészmérnök gyakornok – Budapest

A Siemens Energy Kft-hez keresünk Gépészmérnök gyakornok munkakörbe új kollégát! Hazánk a világranglista tizedik helyén áll a gázturbina-alkatrészek exportjában, a gőzturbina-alkatrészek esetében pedig a tizenötödik helyen. Ennek a nemzetközi sikernek lehetsz a részese Budapesten!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Jó fizetés
  • Cafeteria
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • Utazások vállalása havonta 1-2 hétre a berlini Siemens gyárba
  • Munkaidő: részmunkaidő, minimum 25 óra/hét

Mi lesz a feladatod?

  • Munkautasítások készítése, fordítása, aktualizálása
  • Tréning anyagok készítése, fordítása, optimalizálása
  • Készülék karbantartási utasítások készítése
  • Mérnökök munkájának támogatása
  • Kvalifikációs folyamat támogatása: adatgyűjtések, elemzések, dokumentációk készítése

Mit várunk el Tőled?

  • Nem szükséges hallgatói jogviszony
  • Folyamatban levő vagy befejezett tanulmányok gépészmérnök területen
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt szükséges
  • MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete
  • Jó íráskészség, önállóság, megbízhatóság, kreativitás

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Német nyelvtudás

Mit érdemes tudnod a cégről?

A nemzetközi hátterű cégnél a magyar és a német csapat összehangolt munkája elengedhetetlen a sikerek elérése érdekében. Ebben pedig mindenkinek szerepe van, legyen az pályakezdő, vagy már több éves tapasztalattal rendelkező kolléga akár irodai, akár gyártási területen.

Ebben a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.

A Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt – így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.

Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy – folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait – fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás