Jászárokszállás
(Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Frontend fejlesztő – Jászárokszállás

Frontend fejlesztő munkatársat keresünk Jászárokszállásra meghatározó és egyre növekvő autóipari beszállító partnerünkhöz kiemelkedő juttatási csomaggal!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Piachoz igazodó bérezés és juttatási csomag egyéni megbeszélés alapján
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség, képzések támogatása
  • Ingyenes céges buszjáratok

Mi lesz a feladatod?

  • Komplex, folyamatosan bővülő vállalati ERP szoftver fejlesztése
  • A különféle rendszerek közti szoftveres összeköttetések megvalósítása
  • A rábízott folyamatok és/vagy rendszerek fejlesztése, támogatása, dokumentáció készítése
  • Jelentések, kimutatások, statisztikák készítése, adatszolgáltatás társosztályok/management számára

Mit várunk el Tőled?

  • Minimum 3 év Frontend webfejlesztői tapasztalat
  • Javascript, React vagy Angular
  • Angol és/vagy német társalgási szintű nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés. hajlandóság a tudás megosztására
  • Szeretnél fejlődni, új tapasztalatokat szerezni

Mit érdemes tudnod a cégről?

A több, mint 60 éves multinacionális német cégcsoport gyártóüzemei és értékesítési irodái a németországi székhely mellett megtalálhatók Európában, Ázsiában, valamint Észak- és Dél-Amerikában. A cégcsoport világszerte több mint tízezer alkalmazottat foglalkoztat, egyik legnagyobb tagja a magyarországi vállalat. A cégcsoport magyarországi telephelyei folyamatosan fejlődnek, egyre modernebb technológiákat alkalmazva, felkészülve az autóiparban várható technológiaváltásra. Most jászárokszállási telephelyükre keresünk Frontend fejlesztő munkakörbe kollégát.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás