Nyíregyháza
(Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)

Esztergályos – Nyíregyháza

Pályakezdők figyelem! Esztergályos munkatársat keresünk Nyíregyházára a legnagyobb hazai vegyi-, gyógyszer- és gépgyárak beszállítójához.
Fizikai munka

Mit kínálunk a munkádért?

  • Tapasztalattól függő, korrekt bérezés
  • Bejárási támogatás
  • Támogató csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Pályakezdőknek nagyszerű tanulási lehetőség

Mi lesz a feladatod?

  • Áramlásmérő műszerek alkatrészeinek egyedi gyártása fémből és műanyagból, rajzról
  • Egyéni munkavégzés egyetemes esztergán
  • Esetenként munkavégzés marógépen vagy oszlopos fúrógépen

Mit várunk el Tőled?

  • Szakirányú végzettség VAGY
  • Biztos esztergályos tudás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Mit érdemes tudnod a cégről?

Partnerünk rotamétereket vagy más néven lebegőtestes áramlásmérőket gyárt és ezek kereskedelmi tevékenységét végzi. A cég alapját a több évtizedes tapasztalat és számos szakember tudása képezi. Piacvezetővé szerepet töltenek be Magyarországon, és legfőbb beszállítói a hazai vegyipari-, gyógyszer- és gépgyáraknak.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával
Tapasztalat nélkül

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás