Budapest
(Budapest megye)

Értékesítési menedzser – hibrid munkavégzés

Szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak, és kiemelkedő értékesítői képességeiddel hozzájárulni egy innovatív vállalkozás sikeréhez? Ha szereted a kihívásokat és az önálló munkavégzést, akkor jelentkezz a Jobtain saját csapatába értékesítési szuperhősnek!
Szellemi pozíció

Mit kínálunk a munkádért?

  • Szakmai tapasztalatnak és pozíciónak megfelelő versenyképes juttatási csomag
  • Hibrid munkavégzés
  • Modern eszközök (laptop, mobiltelefon) és fejlett informatikai háttér
  • Értékes üzleti kapcsolatok építésének lehetősége (akár külföldi szakmai utakkal)
  • Támogató cégkultúra, családias hangulatú közösség
  • Szakmai tréningek, csapatépítők, céges rendezvények

Mi lesz a feladatod?

  • Új partnercégek felkutatása, kapcsolatfelvétel, igényfelmérés
  • Partnertalálkozók szervezése, ezeken aktív részvétel (online és offline egyaránt)
  • Prezentációk, árajánlatok, szerződések előkészítése, egyeztetése a partnerekkel, ezek utánkövetése
  • CRM rendszer napi használata, partneradatbázis kezelése, értékesítési tevékenységek adminisztrációja
  • Hatékony direkt-értékesítési eszköztár kialakítása, alkalmazása és folyamatos fejlesztése a Jobtain és szolgáltatásainak népszerűsítéséhez, értékesítéséhez
  • Marketing területtel szoros együttműködés, marketing által generált leadek menedzselése
  • Értékesítési kampányok tervezése, végrehajtása; közreműködés az értékesítési kommunikációs anyagok tartalom fejlesztésében
  • Üzleti- és szakmai rendezvényeken való eredményorientált, aktív részvétel
  • Az elért értékesítési eredmények elemzése, rendszeres riportálás és proaktív értékesítés-fejlesztési javaslatok bemutatása a vezetőségnek
  • Aktív részvétel a cég értékesítési stratégiájának elkészítésében, az üzleti célok megfogalmazásában

Mit várunk el Tőled?

  • 2+ év B2B értékesítési tapasztalat (a szektorspecifikus tudást részben átadjuk, részben Te szerzed meg gyakorlati úton a munkád során)
  • A hagyományos sales eszközök (pl. hideghívás) mellett nyitottság a modern, digitális kapcsolatépítési módszerek (pl. LinkedIn) aktív alkalmazására
  • Professzionális tárgyalási készség
  • Kezdeményező, kitartó, eredményorientált hozzáállás
  • Nyitott, pozitív, lelkes személyiség
  • Lelkiismeretes, alapos, precíz munkavégzés
  • Kiváló szervezőképesség
  • Csapatban való együttműködés, jó kooperációs készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent a jelentkezésnél

  • Felsőfokú végzettség
  • HR szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • MiniCRM rendszer ismerete
  • Aktív B2B kapcsolati háló

Mit érdemes tudnod a cégről?

A Jobtain 2004 óta sikeresen működő és folyamatosan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonú munkaerő-kölcsönző- és közvetítő cég. Küldetésünk, hogy az álláskereső embereknek munkát és biztonságot nyújtsunk, a munkaerőt kereső vállalatoknak pedig folyamatosan biztosítsuk a stabil működéshez és további növekedéshez szükséges minőségi munkavállalókat. Kollégáink folyamatos szakmai képzés mellett, modern informatikai környezetben, emberközpontú légkörben végezhetik munkájukat. A Jobtain kiemelt figyelmet szentel a munka-magánélet egyensúly megteremtésére, amiért 2022-ben elnyertük „Az Év Családbarát Vállalata” címet.

Önéletrajz szükséges a jelentkezéshez?

Igen

Töltsd ki az űrlapot és kattints a “Jelentkezem az állásra” gombra!

A településnél csak betű és szóköz adható meg, szám nem!

Jobtain logó, szlogen nélkül

Nincs még önéletrajzod?

Készítsd el egyszerűen és ultragyorsan saját önéletrajz készítőnkkel!

Hosszú távú
Szakmával

Mi történik a jelentkezésed után?

Ingyenes munka-alkalmassági felmérés

Ellenőrzött munkakörülmények

Új munka ajánlási
garancia

0-24 online és teljes körű személyes támogatás